Dzień 13 – prace trwają…

Tak jak pisaliśmy wcześniej – liczyliśmy na to, że membrana na dachu została zrobiona bo przyszła ulewa. No i na szczęście tak się stało. O 21.00 cały dach był już przykryty i deszcz sobie mógł już tylko padać 🙂 Uff…

Piątek upłynął dosyć pracowicie – dla wszystkich stron. Ekipa pracowała pełną parą by zamontować wszystkie łaty i kontrłaty. Pojawiła się spora część płyt MFP nad piętrem, zamknięte zostały otwory montażowe ścian zewnętrznych, uzupełnione zostały braki w podłodze (zabrakło wcześniej 2 płyt OSB :p). Krótko mówiąc – produktywny dzień. Mimo, że zawsze ekipa kończy w piątek wcześniej – tym razem o 19.00 jeszcze kończyli pracę i pakowali się do domu na weekend.

My porozmawialiśmy sobie sporo o elektryce i nowych możliwościach (które znowu zmieniają kilka wcześniejszych ustaleń). Spotkaliśmy się z panem od montażu alarmu i ustaliliśmy ostatnie szczegóły. A na deser – udało się dogadać z wykonawcą przyłącza wody i szamba – rewelacja.

Blacha na dach nie zjechała – ale może to i dobrze bo została jeszcze kosmetyka do wykonania a i po co ma materiał sobie leżeć przez weekend nie pilnowany??

Tym razem wyjątkowo nie wrzucamy zdjęć – jakiejś wielkiej widocznej rewelacji nie ma więc oszczędzamy sobie pracy.. Ale nowa porcja zdjęć na pewno się pojawi 🙂

Reklamy
Otagowane , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: