Dzień 23 – mamy okna!

No więc stało się – w końcu mamy okna! Niesamowite jak natychmiast zmienia się percepcja przestrzeni jak jest się jest w środku domu. Teraz będzie można rozpocząć bardziej subtelne prace wymagające zamkniętego pomieszczenia. Tak jak pisaliśmy wcześniej – okna są tymczasowe na potrzeby budowy (a przede wszystkim banku). Czeka nas zatem jeszcze demontaż i ponowny montaż okien docelowych ale to już małe zmartwienie.

W sumie fakt, że są okna tymczasowe to dobra rzecz – jak się coś porysuje albo zabrudzi nie będzie to dużym problemem. Gdyby stało się to przy oknach docelowych – to już inna bajka. W naszych oknach docelowych nie można wymienić pakietu szybowego – jest on wklejony na stałe (a nie tak jak w tradycyjnych – przykręcony do profilu). Po za tym – są to tzw. fixy więc nie można bez wyjęcia całego okna nic z nim zrobic.

Oprócz okien powiększyła się oczywiście liczba przewodów elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia. Liczymy że w piątek cała elektryka będzie już zrobiona. Zdjęcia podrzucimy przy okazji relacji z dnia #24.

Reklamy
Otagowane , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: