Dzień 24 – 99% elektryki gotowe

No to większość przewodów elektrycznych jest już rozprowadzona. Mamy już wykonane podejścia do wszystkich punktów świetlnych, gniazd elektrycznych, łączników, czujek alarmowych, telewizji satelitarnej, kabli sieciowych – uff, sporo tego. Jedyne ‚pozostałości’ to przewody do podłączenia pompy ciepła oraz te, które wyjdą na zewnątrz domu – czyli oświetlenie zewnętrzne, sterowanie bramą / furtką oraz do podłączenia wideofonu.

Jak zerkniecie na zdjęcia załączone poniżej, sporo tego towaru jest w  ścianach – ledwie się nam mieści w ściance na której powieszona zostanie tablica elektryczna. Jeśli jesteście zainteresowani jak dokładnie mamy to rozplanowane albo dlaczego w salonie wisi taka wiązka przewodów – dajcie znać a my na pewno więcej na ten temat napiszemy.

Dzisiaj był również u nas przedstawiciel firmy Stibel Eltron, z której będziemy mieli naszą pompę ciepła. Były omawiane instalacje i rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych.

No i również dzisiaj, był u nas czytelnik naszego bloga – Mariusz. Mariusz razem z lepszą połową zakupili ten sam projekt i noszą się z jego budową. Ich zmiany do projektu są  bardzo fajne i interesujące. Powodem wizyty było obejrzenie jak wygląda taki dom i jak dokładnie wygląda technologia ‚na żywo’ a nie tylko na zdjęciach. Wielkie dzięki za wizytę  powodzenia!

Tym samym do końca dobiegł tydzień #6.

Reklamy
Otagowane , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: