Dzień 36 – podłogowe porządki i dwa bonusy

Wczoraj panowie się uwinęli na tyle szybko,że rano byli gotowi do układania styropianu na docieplenie podłogi. Wykonawcy nie udało się jednak na dzisiaj go zorganizować. Tak więc dziś nastąpił lekki przestój – znowu trzeba było robić drobnicę… Szkoda ale cóż nie mamy na to bezpośredniego wpływu. Dom został zatem w ramach ‚drobnicy’ idealnie wysprzątany w oczekiwaniu na prace przy wylewkach.

Mimo tego mało pozytywnego aspektu są dwa inne, o wiele bardziej pozytywne 🙂

Po pierwsze – po miesiącu czekania mamy komplet papierków do podpisania umowy ze ZWiK w Grodzisku Mazowieckim. Notabene, strona w niebo lepsza niż poprzednia, chociaż cały czas ma braki i błędy. Już nie możemy doczekać się e-BOK’a, nie mylić tylko z e-bookiem :p. Mamy już zamontowany wodomierz – czyli ZWiK wykonał wszystko ze swojej strony – trzeba podpisać tylko umowę. Tak na marginesie – okazuje się że cyfryzacja czy inaczej digitalizacja nie wychodzi na dobre. Niby miało być pięknie, ładnie i szybko ale z jakiegoś powodu w Grodzisku chyba nikt nie potrafi obsługiwać map numerycznych i czeka się wiecznie na obrobienie materiału…

Po drugie, i to chyba najlepszy motyw dnia dzisiejszego – widzieliśmy na żywo nasze drzwi! Udaliśmy się do siedziby firmy Hardmet by je zobaczyć. Interesowało nas jak wyszedł kolor, który sobie wymyśliliśmy, a który nie był trywialny do uzyskania jak się okazało. Drzwi są jeszcze w zakładzie bo czekają na ‚ciepłe’ wkładki. Po oględzinach możemy powiedzieć, że są super. Jedyna uwaga jest taka, że kolor na zdjęciach nie oddaje rzeczywistości, również dlatego bo zdjęcie robione w okrutnych warunkach świetlnych. Jak tylko będą zamontowane zrobimy zdjęcie przy świetle dziennym.

Zdjęcia poniżej…

Reklamy
Otagowane , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: