Dzień 39 – przyjechała elewacja

No i doczekaliśmy się. Początkowo miał być w piątek ale ostatecznie dojechał do nas w poniedziałek – vinylit. Czyli nasza prefabrykowana elewacja. Tak jak wcześniej pisaliśmy – ostatecznie zdecydowaliśmy się na kolor bazaltowy – mamy nadzieję, że ładnie skomponuje się z kolorem drzwi, dachu i okien (oraz stosownych wykończeń otworów okiennych). Już nie możemy się doczekać ale będziemy musieli poczekać raczej do czwartku wieczorem / piątku by zobaczyć coś na domu. Teraz priorytetem jest skończenie przygotowań do zalania wylewek.

Tak na marginesie – nie możemy się doczekać jak w praktyce sprawdzi się ta elewacja. 30 lat gwarancji robi wrażenie. Mamy nadzieję, że dłużej będzie służyć.

Z ciekawych faktów – jak widać (mniej lub bardziej) elementy, które do nas przyjechały są dosyć długie – podobno najdłuższe jakie są robione – 6m. Przy naszym budynku oznacza to że dłuższe ściany będą okładane elementami bez docinania – co pozwoli na szybkie i bardzo estetyczne wykończenie elewacji. No to teraz tylko przyjdzie nam czekać.

Reklamy
Otagowane , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: