schody, schody…

No i nie udało się dodać wpisu tak jak planowaliśmy… ale dziś nadrabiamy.

Jak zapewne się domyślacie, coś się dzieje.. a dzieje się źle.. Mimo naszych usilnych starań wykonawca nie skończył prac w październiku.. Ba, do dziś dnia wszystkie prace wewnętrzne nie zostały wykonane i tak na prawdę nie wiemy kiedy się zakończą. Pompa ciepła pojawiła się  na budowie dopiero w ubiegły piątek, ale nie wiemy kiedy zostanie podłączona i uruchomiona (a tu straszą nas mrozem i śniegiem).

Do wykonania zostało jeszcze kilka obróbek wokół drzwi, docieplenie fundamentu  i zrobienie opaski z kostki wokół domu (czy wspominaliśmy o śniegu i mrozie?).

Reasumując – wszystko co jest do zrobienia – pewnie w 2-3 dni da się opędzić ale niestety nie mamy pojęcia kiedy to się wydarzy a nasze telefony i e-maile pozostają bez odpowiedzi – więc nie jest różowo.

My z naszej strony robimy wszystko by skończyć prace wykończeniowe jak najszybciej i wprowadzić się jak tylko wszystkie rzeczy będą na miejscu (czytaj: ciepło w domu, działająca wentylacja, ciepła woda w kranie, prąd w gniazdkach). Łazienki już są w połowie wykończone, na ścianach pojawiły się pierwsze tapety a w piątek będzie już zamontowana kuchnia…

Napiszemy niedługo na czym stoimy i jak wygląda sytuacja z wykonawcą… Celowo do tej pory nie podawaliśmy nazwy bo nie chcieliśmy robić reklamy przed wywiązaniem się z prac. Jak już dojedziemy do końca (kiedykolwiek to będzie) to na podamy nazwę wykonawcy i jak skończyła się nasza przygoda (miejmy nadzieję, że pozytywnie).

Trzymajcie kciuki byśmy jak najszybciej się wprowadzili.

Reklamy
Otagowane , , , ,

2 thoughts on “schody, schody…

  1. dariapiekny pisze:

    Jestem niezmiernie ciekawa dalszej czesci budowy.|My rowniez budujemy taki sam dom i utknelismy…z powodu niepodlaczenia kotłowni pod prad i nie zamontowania rekuperatora przez wykonawce.Nadal czekamy…..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: